Hidravlična kirurška miza TS je primerna za torakalno in abdominalno kirurgijo, ORL, porodništvo in ginekologijo, urologijo in ortopedijo itd.
Za razliko od običajne ročne operacijske mize uporabljamo hidravlični dvižni sistem in plinsko vzmet za nastavitev hrbtne in nožne plošče. Postopek nastavitve je tih in priročen.
Podstavek v obliki črke Y se uporablja za zagotavljanje večje stabilnosti in prostega prostora hidravlične operacijske mize, tako da se lahko medicinsko osebje približa pacientu na ničelni razdalji.
Zasnova velikih koles omogoča tudi blaženje vibracij in dekompresijo med premikanjem.
1. Napredna spominska pena
Površinski material hidravlične kirurške mize je negorljiv in antistatičen. Vzmetnica iz litega poliuretana (PU) je enostavna za čiščenje in ima dolgo življenjsko dobo.
2. Vgrajen ledvični most.
Vstavite ročaj v ustrezno luknjo, zavrtite ročaj in dvignite ali spustite pasni most v primeren položaj, nato pa izvlecite ročaj. Pri hidravlični operacijski mizi TS je višina pasnega mostu večja od 100 mm.
3. UvoženoHhidravličnoSsistem
Uvožen hidravlični sistem iz Amerike omogoča stabilno in hitro gibanje ročne mize.
4. AkotniAprilagoditvewithGas Svzmeti
Tako zadnja plošča kot tudi spoji nožne plošče hidravlične operacijske mize TS so opremljeni z podpornimi konstrukcijami s plinskimi vzmetmi, ki omogočajo različne nastavitve nežno, tiho in brez vibracij, hkrati pa učinkovito ščitijo strukturo sklepa in preprečujejo padec pacienta.
5. Lzasnova kolesca arger
Podnožje mehansko-hidravlične operacijske mize je zasnovano z velikimi kolesi (premer≥100 mm), ki je prilagodljiv za premikanje. Kolesca se dvignejo pri zaviranju, podnožje postelje je trdno v stiku s tlemi in stabilnost je dobra.
Pparametri
| Modelni element | TS hidravlična operacijska miza |
| Dolžina in širina | 2050 mm * 500 mm |
| Nadmorska višina (gor in dol) | 890 mm/ 690 mm |
| Vzglavna plošča (gor in dol) | 60°/60° |
| Zadnja plošča (gor in dol) | 75°/ 15° |
| Plošča za noge (gor/dol/navzven) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Obrnjeni Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Bočni nagib (levo in desno) | 20°/ 20° |
| Elevacija ledvičnega mostu | ≥110 mm |
| Vzmetnica | Vzmetnica Memory |
| Glavni material | 304 nerjaveče jeklo |
| Največja nosilnost | 200 kg |
| Garancija | 1 leto |
Sstandardni dodatki
| Ne. | Ime | Količine |
| 1 | Zaslon za anestezijo | 1 kos |
| 2 | Podpora telesu | 1 par |
| 3 | Podpora za roke | 1 par |
| 4 | Naslonjalo za ramena | 1 par |
| 5 | Kolenska bergla | 1 par |
| 6 | Pritrdilna spona | 1 komplet |
| 7 | Vzmetnica | 1 komplet |
| 8 | Trak za telo | 1 komplet |