Mehanska operacijska miza TS-1 je izdelana iz nerjavečega jekla, ki ima visoko mehansko trdnost, odpornost proti koroziji in enostavno čiščenje.
Višino površine postelje prilagodite s hidravličnim pogonom, kot zadnje plošče za noge pa prilagodite z drugimi pomožnimi orodji.
T-oblikovano podnožje hidravlične operacijske mize je stabilno in lahko zdravnikom, ki delajo dlje časa, nudi dovolj prostora za noge.
Na voljo sta dve možnosti: integrirana in deljena plošča za noge, primerna za ljudi z različnimi potrebami potrošnikov.
1.T-osnova
Ergonomsko podnožje ročne operacijske mize v obliki črke T ne zagotavlja le dobre stabilnosti in prilagodljivega gibanja, temveč zdravnikom zagotavlja tudi dovolj prostora za noge, da zmanjšajo utrujenost med dolgotrajnim delom.
2.Vgrajen ledvični most
Vgrajeni ledveni most se lahko dvigne za 110 mm, kar je zdravnikom priročno za izvajanje operacij ledvic.
3. Različni dodatki
Standardna dodatna oprema vključuje oporo za ramena, oporo za ramena, oporo za telo, anestezijski zaslon in oporo za noge za lažje izvajanje različnih operacij.
4. Hidravlični sistem za dvigovanje
Poganja ga hidravlično, višina mehanske operacijske mize pa se nastavlja s pedalom. Teče gladko in tiho. Normalno deluje tudi ob izpadu električne energije. Za območja z nestabilno elektriko lahko izberete hidravlične operacijske mize.
5.Integrirana plošča za noge ali deljena plošča za noge
Na voljo je preprosta različica celotne plošče za noge, cena je ugodna. Na voljo je tudi deljena plošča za noge, ki jo je mogoče nastaviti navzgor in navzdol ter razširiti navzven, kar olajša različne operacije spodnjih okončin.
Pparametri
| Modelni element | Mehanska operacijska miza TS-1 |
| Dolžina in širina | 1980 mm * 500 mm |
| Nadmorska višina (gor in dol) | 950 mm/ 750 mm |
| Vzglavna plošča (gor in dol) | 45°/ 90° |
| Zadnja plošča (gor in dol) | 75°/ 30° |
| Plošča za noge (gor/dol/navzven) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Obrnjeni Trendelenburg | 20°/ 30° |
| Bočni nagib (levo in desno) | 20°/ 20° |
| Elevacija ledvičnega mostu | ≥110 mm |
| Vzmetnica | Vzmetnica Memory |
| Glavni material | 304 nerjaveče jeklo |
| Največja nosilnost | 200 kg |
| Garancija | 1 leto |
Sstandardni dodatki
| Ne. | Ime | Količine |
| 1 | Zaslon za anestezijo | 1 kos |
| 2 | Podpora telesu | 1 par |
| 3 | Podpora za roke | 1 par |
| 4 | Naslonjalo za ramena | 1 par |
| 5 | Kolenska bergla | 1 par |
| 6 | Pritrdilna spona | 1 komplet |
| 7 | Vzmetnica | 1 komplet |