Hidravlična ginekološka operacijska miza TF, ohišje, steber in podstavek so izdelani iz nerjavečega jekla, z visoko mehansko trdnostjo, odpornostjo proti koroziji ter so primerni za čiščenje in razkuževanje.
Ta hidravlična ginekološka operacijska miza je standardno opremljena z naslonom za ramena, naramnim pasom, ročajem, naslonom za noge in pedali, posodo za umazanijo s cedilom in opcijsko ginekološko pregledno lučko.
Višino hidravlične ginekološke operacijske mize je mogoče nastaviti s pedali, nagib postelje pa s tresenjem ročaja.
Ko se zavora aktivira, se fiksna podlaga na dnu postelje spusti, kar poveča površino stika s tlemi in zagotovi stabilnost postelje.
Široko se uporablja v ginekologiji, porodništvu, urologiji in anorektalni kirurgiji.
1. Material iz nerjavečega jekla
Glavno ohišje, stranske ograje, dvižni steber in podnožje hidravlične ginekološke operacijske mize so izdelani iz visokokakovostnega nerjavečega jekla 304, ki ima visoko mehansko trdnost, odpornost proti koroziji in enostavno čiščenje.
2. Široka površina mize
Širina površine hidravlične ginekološke operacijske mize lahko doseže 600 mm, kar je zelo prijazno ljudem določene telesne postave in izboljša udobje.
3. Vsestranski dodatki
Poleg standardnega naslona za ramena so na voljo tudi naramni trakovi, ročaji, nasloni za noge, pedala za noge, odtočna posoda in ginekološka pregledna lučka.
4. Edinstveno fiksno stopalo
Edinstveno fiksno podnožje operacijske mize poveča površino stika s tlemi in zagotavlja stabilnost hidravlične ginekologije.
Parametri
| Modelni element | TF Hidravlična ginekološka operacijska miza |
| Dolžina in širina | 1800 mm * 600 mm |
| Nadmorska višina (gor in dol) | 900 mm / 680 mm |
| Trendelenburg/Obrnjeni Trendelenburg | 8°/ 20° |
| Zadnja plošča (gor in dol) | 70°/ 11° |
| Napetost | 220V/110V |
| Pogostost | 50 Hz / 60 Hz |
| Vzmetnica | Brezšivna vzmetnica |
| Glavni material | 304 nerjaveče jeklo |
| Največja nosilnost | 173 kg |
| Garancija | 1 leto |
SstandardDodatki
| Ne. | Ime | Količine |
| 1 | Podpora za roke | 1 par |
| 2 | Ročaj | 1 par |
| 3 | Plošča za noge | 1 kos |
| 4 | Vzmetnica | 1 komplet |
| 5 | Odpadni bazen | 1 kos |
| 6 | Pritrdilna spona | 1 par |
| 7 | Kolenska bergla | 1 par |
| 8 | Pedal | 1 par |