Ta elektrohidravlična operacijska miza je razdeljena na 5 delov: del za glavo, hrbtni del, del za zadnjico in dva ločljiva dela za noge.
Visoko prepustna vlakna in 340 mm horizontalno drsenje zagotavljajo, da med rentgenskim skeniranjem ni mrtvih peg.
Ta elektrohidravlična operacijska miza je opremljena z dvojnim krmilnim sistemom, ki zagotavlja nemoteno delovanje.
Opremljen je lahko z večnamenskim okvirjem za glavo in ortopedskim vlečnim okvirjem.
Funkcija ponastavitve z enim gumbom lahko obnovi prvotni vodoravni položaj. Upogibanje in vzvratno upogibanje z enim gumbom, funkcija električne plošče za noge, prihrani veliko časa.
Primeren je za različne kirurške posege, kot so abdominalna kirurgija, porodništvo, ginekologija, ORL, urologija, anorektalna in ortopedija itd.
1.Daljša in širša površina mize
Dolžina površine elektrohidravlične operacijske mize lahko doseže 2180 mm, širina pa 550 mm, kar je primerno za potrebe nekaterih posebnih skupin in lahko pacientu zagotovi tudi večje udobje.
2. Dvojni nadzorni sistem
Elektrohidravlična operacijska miza je opremljena z dvojnim sistemom glavnega/pomožnega krmilnika, ki zagotavlja nemoteno delovanje.
3. Upogib in odboj ter ponastavitev z enim gumbom
Funkcija ponastavitve z enim gumbom, lahko obnovi prvotni vodoravni položaj, upogib z enim gumbom in obratni upogib
4. Izbirna električno nastavljiva plošča za noge
Vtična modularna zasnova nožne plošče jo lahko električno nastavi, kar močno prihrani čas prilagajanja položaja.
5. Vgrajena polnilna baterija
Električno-hidravlična operacijska miza TDY-Y-2 je opremljena z visokozmogljivo polnilno baterijo, ki lahko zadosti potrebam 50 operacij. Hkrati ima izmenično napajanje za zagotavljanje električne energije za maksimalno varnost.
Pparametri
| ModelPredmet | Elektrohidravlična operacijska miza TDY-Y-2 |
| Dolžina in širina | 2160 mm * 550 mm |
| Nadmorska višina (gor in dol) | 1100 mm/ 690 mm |
| Vzglavna plošča (gor in dol) | 18° 45° |
| Zadnja plošča (gor in dol) | 85°/ 40° |
| Plošča za noge (gor/dol/navzven) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Obrnjeni Trendelenburg | 28°/ 28° |
| Bočni nagib (levo in desno) | 18°/ 18° |
| Elevacija ledvičnega mostu | 100 mm |
| Horizontalno drsenje | 340 mm |
| Ničelni položaj | En gumb, standardno |
| Upogib/refleks | Kombinirana operacija |
| Rentgenska plošča | Neobvezno |
| Nadzorna plošča | Standardno |
| Gumb za zaustavitev v sili | Standardno |
| Elektromotorni sistem | Chaoger iz Tajvana |
| Napetost | 220V/110V |
| Pogostost | 50 Hz / 60 Hz |
| Zmogljivost moči | 1,0 kW |
| Baterija | Da |
| Vzmetnica | Vzmetnica Memory |
| Glavni material | 304 nerjaveče jeklo |
| Največja nosilnost | 200 kg |
| Garancija | 1 leto |
Adodatki
| Ne. | Ime | Količine |
| 1 | Zaslon za anestezijo | 1 kos |
| 2 | Podpora telesu | 1 par |
| 3 | Podpora za roke | 1 par |
| 4 | Podpora za ramena | 1 par |
| 5 | Podpora za noge | 1 par |
| 6 | Ročaj ledvičnega mostu | 1 kos |
| 7 | Vzmetnica | 1 komplet |
| 8 | Pritrdilna spona | 8 kosov |
| 9 | Dolga pritrdilna spona | 1 par |
| 10 | Daljinski upravljalnik | 1 kos |
| 11 | Daljnovod | 1 kos |
| 12 | Hidravlično olje | 1 pločevinka olja |