Električna hidravlična operacijska miza TDY-Y-1 uporablja električno uvoženo hidravlično prenosno strukturo, ki nadomešča tradicionalno tehnologijo električnega prenosa s potisno palico.
Nastavitev položaja je natančnejša, hitrost gibanja je bolj enakomerna in stabilna, delovanje pa je zanesljivo in vzdržljivo.
Podstavek v obliki črke Y zagotavlja stabilnost in dovolj prostora za noge.
Funkcija prevajanja in prozorna posteljna plošča, opremljena s C-roko, omogočata rentgensko skeniranje celotnega telesa.
Dvojni krmilni sistem je poleg ročnega daljinskega upravljalnika opremljen tudi s sistemom za upravljanje v sili na stebru. Funkcija ponastavitve z enim gumbom zagotavlja učinkovitost dela zdravnika.
Ta elektrohidravlična integrirana operacijska miza je primerna za različne operacije, kot so abdominalna kirurgija, porodništvo, ginekologija, ORL, urologija, anorektalna in ortopedija itd.
1.Dvojni nadzorni sistem
Električno-hidravlična operacijska miza TDY-Y-1 ima dvojno metodo upravljanja, eno je žični krmilnik z eno samo tipko za samodejno ponastavitev nivoja. Drugo pa je sistem za zasilno krmiljenje stebra. Dva sklopa neodvisnih operacijskih sistemov z isto funkcijo zagotavljata zanesljivo delovanje sistema za zasilno krmiljenje, ko žični krmilnik odpove, kar zagotavlja varno uporabo operacijske mize.
2. Na voljo za rentgensko skeniranje
Zgornja plošča električno-hidravlične operacijske mize lahko prepušča rentgenske žarke, na spodnji strani mize pa je nameščena vodilna tirnica za prevoz škatel z rentgenskimi filmi.
3. Združljivo s C-roko
Električni horizontalni gib je 340 mm, kar zagotavlja natančen in priročen prostor za pozicioniranje C-roke ter omogoča rentgensko slikanje celotnega telesa brez premikanja pacienta.
4. Polnilne baterije
Električno-hidravlična kirurška operacijska miza TDY-Y-1 je opremljena z visokozmogljivimi polnilnimi baterijami, ki lahko zadostijo potrebam ≥50 operacij, kar zagotavlja delovanje brez zunanjega napajanja. Polnilna baterija ne potrebuje vzdrževanja in jo je mogoče uporabljati dolgo časa. Hkrati se lahko za zagotavljanje električne energije uporablja izmenični tok, kar zagotavlja maksimalno varnost.
5.Ogumb neResetŽmaziljenje
Nova funkcija ponastavitve z enim gumbom poenostavi zapletene operacije
Parametri
| Modelni element | Električno-hidravlična operacijska miza TDY-Y-1 |
| Dolžina in širina | 1960 mm * 500 mm |
| Nadmorska višina (gor in dol) | 1090 mm / 690 mm |
| Vzglavna plošča (gor in dol) | 60°/ 85°/0° |
| Zadnja plošča (gor in dol) | 85°/ 40° |
| Plošča za noge (gor/dol/navzven) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Obrnjeni Trendelenburg | 28°/ 28° |
| Bočni nagib (levo in desno) | 18°/ 18° |
| Elevacija ledvičnega mostu | 100 mm |
| Horizontalno drsenje | 340 mm |
| Ničelni položaj | En gumb, standardno |
| Upogib/refleks | Kombinirana operacija |
| Rentgenska plošča | Neobvezno |
| Nadzorna plošča | neobvezno |
| Gumb za zaustavitev v sili | Neobvezno |
| Elektromotorni sistem | Chaoger iz Tajvana |
| Napetost | 220V/110V |
| Pogostost | 50 Hz / 60 Hz |
| Zmogljivost moči | 1,0 kW |
| Baterija | Da |
| Vzmetnica | Vzmetnica Memory |
| Glavni material | 304 nerjaveče jeklo |
| Največja nosilnost | 200 kg |
| Garancija | 1 leto |
Sstandardni dodatki
| Ne. | Ime | Količine |
| 1 | Zaslon za anestezijo | 1 kos |
| 2 | Podpora telesu | 1 par |
| 3 | Podpora za roke | 1 par |
| 4 | Podpora za ramena | 1 par |
| 5 | Podpora za noge | 1 par |
| 6 | Stopalna plošča | 1 par |
| 7 | Ročaj ledvičnega mostu | 1 kos |
| 8 | Vzmetnica | 1 komplet |
| 9 | Pritrdilna spona | 8 kosov |
| 10 | Daljinski upravljalnik | 1 kos |
| 11 | Daljnovod | 1 kos |
| 12 | Hidravlično olje | 1 pločevinka olja |