Vsi pokrovi so izdelani iz nerjavečega jekla 304, ki ga je enostavno čistiti in razkuževati.
Vlaknasti material z visoko prepustnostjo svetlobe je primeren za uporabo pri rentgenskih žarkih.
Razširjena zasnova vzmetnice omogoča pacientom udobnejše ležanje na operacijski mizi.
Elektrohidravlična operacijska miza TDY-G-1 uporablja napreden hidravlični krmilni sistem, zanesljive elektromagnetne ventile in oljne črpalke iz Tajvana, kar zagotavlja tiho in stabilno delovanje.
1.Uultra nizkaPpoložaj
Najnižja višina te električno-hidravlične operacijske mize se lahko nastavi na 520 mm, kar je zelo primerno za operacije možganov in oči. Snemljiva vzglavna plošča omogoča uporabo operacijske mize z okvirjem rezalne glave.
2. Dvojna spojna plošča glave
Dvojno zglobna vzglavna plošča te električno-hidravlične operacijske mize omogoča prosto nastavitev višine vzglavja, kar pacientu omogoča udoben kot glave pri izvajanju operacij v različnih položajih.
3.Bzgrajeno-v ledvicahBgreben
Vgrajen ledvični most je izdelan iz visoko trdnega PMMA materiala, hitro doseže različne položaje in močno prihrani čas delovanja.
4. Vgrajena polnilna baterija
Opremljen je z visokozmogljivo polnilno baterijo, ki zadostuje za 50 operacij. Hkrati ima napajalnik z izmeničnim tokom, ki zagotavlja električno energijo za maksimalno varnost.
5. Mehanske zavore
Mehanske zavore na pedali so hitrejše, priročne, varne in zanesljive
Pparametri
| Modelni element | Električno-hidravlična operacijska miza TDY-G-1 |
| Dolžina in širina | 2080 mm * 550 mm |
| Nadmorska višina (gor in dol) | 820 mm / 520 mm |
| Vzglavna plošča (gor in dol) | 45°/ 90° |
| Zadnja plošča (gor in dol) | 80°/ 20° |
| Plošča za noge (gor/dol/navzven) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Obrnjeni Trendelenburg | 20°/ 20° |
| Bočni nagib (levo in desno) | 15°/ 15° |
| Elevacija ledvičnega mostu | 110 mm |
| Elektromotorni sistem | Chaoger iz Tajvana |
| Napetost | 220V/110V |
| Pogostost | 50 Hz / 60 Hz |
| Zmogljivost moči | 1,0 kW |
| Baterija | Da |
| Vzmetnica | Vzmetnica Memory |
| Glavni material | 304 nerjaveče jeklo |
| Največja nosilnost | 200 kg |
| Garancija | 1 leto |
Sstandardni dodatki
| Ne. | Ime | Količine |
| 1 | Zaslon za anestezijo | 1 kos |
| 2 | Podpora telesu | 1 par |
| 3 | Podpora za roke | 1 par |
| 4 | Podpora za ramena | 1 par |
| 5 | Podpora za noge | 1 par |
| 6 | Podpora za stopala | 1 par |
| 7 | Ročaj ledvičnega mostu | 1 kos |
| 8 | Dolga pritrdilna spona | 1 par |
| 9 | Pritrdilna spona | 8 kosov |
| 10 | Ročni daljinski upravljalnik | 1 kos |
| 11 | Daljnovod | 1 kos |
| 12 | Pedal | 1 par |