Mobilna operacijska miza TDY-2 ima posteljo in steber iz nerjavečega jekla 304, enostavna za čiščenje in odporna proti onesnaženju.
Površina mize je razdeljena na 5 delov: del za glavo, hrbtni del, del za zadnjico in dva snemljiva dela za noge.
Mobilno operacijsko mizo TDY-2 je mogoče premikati za razdaljo 340 mm, kar zagotavlja dober pogled na C-roko med operacijo, in jo je mogoče uporabljati s škatlami za rentgenske posnetke.
Dvojno zgibno vzglavje, nastavljiva plošča za noge s plinsko vzmetjo. Uporabljamo tiha kolesa nemške znamke. Na voljo sta tudi ponastavitev z enim gumbom, funkcija zapenjanja z enim gumbom in funkcija proti upogibanju sta opcijski.
Ta večnamenska električna operacijska miza je primerna za različne operacije, kot so abdominalna kirurgija, porodništvo, ginekologija, ORL, urologija, anorektalna in ortopedija itd.
1.Dvojna zglobna plošča
Dvojno zglobna vzglavna plošča te električne operacijske mize omogoča prosto nastavitev višine vzglavja, kar pacientu omogoča udoben kot glave pri izvajanju operacij v različnih položajih.
2. Nožna plošča je lahko električno krmiljena ali s plinsko vzmetjo
Nožno ploščo je mogoče upravljati s plinsko vzmetjo ali pa jo je mogoče nadgraditi na električno upravljanje.
3. Izbirni sistem dvojnega nadzora
Ročni krmilnik in opcijske krmilne plošče nudijo dvojno zaščito med operacijo.
4.Velika kolesa
Uvožena nemška kolesa TENTE, odporna proti obrabi in tiha.
5. Vgrajena polnilna baterija
Električna operacijska miza TDY-2 je opremljena z visokozmogljivo polnilno baterijo, ki lahko zadosti potrebam 50 operacij. Hkrati ima izmenično napajanje za zagotavljanje električne energije za maksimalno varnost.
6.Več izbirnih možnosti
Izbirna ponastavitev z enim gumbom, funkcija pozitivne fleksije in povratne fleksije.
Pparametri:
| ModelPredmet | Mobilna električna operacijska miza TDY-2 |
| Dolžina in širina | 2100 mm * 550 mm |
| Nadmorska višina (gor in dol) | 1000 mm/ 700 mm |
| Vzglavna plošča (gor in dol) | 45° 90° |
| Zadnja plošča (gor in dol) | 90°/ 17° |
| Plošča za noge (gor/dol/navzven) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Obrnjeni Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Bočni nagib (levo in desno) | 15°/ 15° |
| Elevacija ledvičnega mostu | ≥110 mm |
| Horizontalno drsenje | 345 mm |
| Upogib/refleks | Kombinirana operacija |
| Rentgenska plošča | Neobvezno |
| Nadzorna plošča | Standardno |
| Elektromotorni sistem | Jiecang |
| Napetost | 220V/110V |
| Pogostost | 50 Hz / 60 Hz |
| Zmogljivost moči | 1,0 kW |
| Baterija | Da |
| Vzmetnica | Vzmetnica Memory |
| Glavni material | 304 nerjaveče jeklo |
| Največja nosilnost | 200 kg |
| Garancija | 1 leto |
Standardna dodatna oprema
| Ne. | Ime | Količine |
| 1 | Zaslon za anestezijo | 1 kos |
| 2 | Podpora telesu | 1 par |
| 3 | Podpora za roke | 1 par |
| 4 | Podpora za ramena | 1 par |
| 5 | Podpora za noge | 1 par |
| 6 | Podpora za stopala | 1 par |
| 6 | Ročaj ledvičnega mostu | 1 kos |
| 7 | Vzmetnica | 1 komplet |
| 8 | Pritrdilna spona | 8 kosov |
| 9 | Dolga pritrdilna spona | 1 par |
| 10 | Ročni daljinski upravljalnik | 1 kos |
| 11 | Daljnovod | 1 kos |