1.Ultra nizek položaj
Najmanjša višina oftalmološke operacijske mize je nastavljiva na 500 mm. Znani elektromagnetni pogonski sistem je stabilen, zanesljiv in med delovanjem tih. Je najboljša izbira za oftalmologijo in ORL kirurgijo.
2.Snemljiva vzglavna plošča
Snemljivo glavno ploščo je enostavno upravljati z mehanskim menjalnikom.
Konkavna zasnova na sredini vzglavne blazine izpolnjuje ergonomske zahteve.
3. Široka površina
Širina površine lahko doseže 550 mm, kar pacientu omogoča udobnejše ležanje na njej
4. Prilagodljivo nožno stikalo
Kot zadnje plošče in nožne plošče je mogoče nastaviti z nožnim stikalom, kar zdravniku omogoča, da med oftalmološko operacijo prilagodi pacientov položaj na najbolj idealen način.
5. Zavora cvetnega lista
Mehanske zavore na pedali so hitrejše, priročne, varne in zanesljive.
6. Izbirni zdravniški stol
Zdravniški stol lahko nastavi naslone za roke, naslonjalo in višino sedeža.
Parametri
| Modelni element | Električna oftalmološka operacijska miza TDG-2 |
| Dolžina in širina | 2080 mm * 550 mm |
| Nadmorska višina (gor in dol) | 700 mm / 500 mm |
| Vzglavna plošča (gor in dol) | 45°/ 90° |
| Zadnja plošča (gor in dol) | 45°/ 20° |
| Plošča za noge (gor in dol) | 45°/ 20° |
| Horizontalno drsenje | 300 mm |
| Elektromotorni sistem | Jiecang |
| Napetost | 220V/110V |
| Pogostost | 50 Hz / 60 Hz |
| Zmogljivost moči | 1,0 kW |
| Baterija | Da |
| Vzmetnica | Vzmetnica Memory |
| Glavni material | 304 nerjaveče jeklo |
| Največja nosilnost | 200 kg |
| Garancija | 1 leto |
Standardna dodatna oprema
| Ne. | Ime | Količine |
| 1 | Infuzijska palica | 1 komplet |
| 2 | Naslonjalo za roke | 1 par |
| 3 | Pladenj za instrumente | 1 komplet |
| 4 | Pritrdilna spona | 1 komplet |
| 5 | Vzmetnica | 1 komplet |
| 6 | Nožno stikalo | 1 komplet |