LEDD500700C+M se nanaša na dvojno kupolasto LED luč za operacijsko sobo.
Vgrajen sistem kamer in zunanji viseči monitor se lahko uporabljata za namene usposabljanja. Omogočata spremljanje in snemanje operacij.
■ abdominalna/splošna kirurgija
■ ginekologija
■ srčna/žilna/torakalna kirurgija
■ nevrokirurgija
■ ortopedija
■ travmatologija / urgentna operacijska sekcija
■ urologija / TURP
■ otorinolaringologija/ oftalmologija
■ endoskopija angiografija
1. Sistem kamer
Vgrajena kamera, ni je treba obešati z dodatnim parom ročic.
2. Ta operacijska svetilka zajema in zagotavlja slike z veliko hitrostjo in visoko kakovostjo. Zaradi 10-kratne optične povečave si je mogoče slike ogledati z vseh zornih kotov.
3. Ta operacijska luč lahko snema tudi operacijo. Uporablja se lahko za usposabljanje in študijske namene.
Sistem za spremljanje
1. Z oddajanjem operacije lahko operacijska luč LEDD500700C+M osebju klinike omogoči spremljanje vašega napredka, ne da bi pri tem kršila sterilno polje.
2. Luč v operacijski sobi z vgrajeno kamero in monitorjem omogoča dodaten pogled od zgoraj na kirurško glavo, tako da lahko vaša kirurška ekipa deli kirurške posege po vsem svetu.
Parameters:
| Kamera | |
| Ločljivost | 210 milijonov slikovnih pik 1920 (V) x 1080 (V) |
| Način komunikacije | RS232 |
| Komunikacijski protokoli | HITACHI / SONY VISCA |
| Priključek | Združljivost LVCMOS-36pFPC (YCbCr 4:2:2) 110/LVDS 30P |
| Vrsta senzorja | 1/2,9" CMOS/ 1/3" CMOS |
| Način skeniranja | Progresivno skeniranje |
| Sistem dan in noč | Barvno/črno-belo/samodejno |
| Minimalna osvetlitev | barva: 0,1 luksa črno-bela: 0,01 luksa |
| Način sinhronizacije | medsebojna sinhronizacija |
| Video izhod | digitalni signal |
| SNR | ≥50 dB (AGC izklopljen) |
| Leča | |
| IRCUT | Samodejno preklapljanje dvojnega filtra IRCUT |
| Optične leče | 10X f=5 mm~50 mm |
| kot polja | V: 51,8° (Z) ~ 5,86° (T) V: 39,1° (Z) ~ 4,4° (T) |
| Funkcija | |
| način osvetlitve | A/M |
| ravnovesje beline | Samodejno |
| Način ostrenja | A/M |
| pridobiti nadzor | A/M |
| Učinek slike | Samodejno/barvno/črno-belo/negativ |
| funkcija zrcaljenja | Podpora (vodoravno ogledalo + navpično ogledalo) |
| premiki miške po slikah | Podpora |
| Širok dinamični | D-WDR |
| Ne sprejemati sprememb | 2D-DNR |
| elektronski zaklop | 1/30s~1/10.000s |
| kontrastno razmerje | Nastavljiv |
| nasičenost | Nastavljiv |
| Funkcija proti rosenju | Podpora |
| Marginalno | Podpora |
| Splošna specifikacija | |
| Dimenzije | 38,6 (Š) * 41 (V) * 64,6 (D) mm |
| Delovna temperatura/vlažnost | ﹣10℃~50℃, 10 % relativne vlažnosti ~60 % relativne vlažnosti |
| Temperatura/vlažnost shranjevanja | ﹣20℃~60℃, 10 % relativne vlažnosti ~ 80 % relativne vlažnosti |
| napajanje | Enosmerni tok 12 V ± 10 % |
| poraba energije | 3,5 W MAKS |
| Neto teža | 110 g |
Monitor
| Glavni parameter | |
| Velikost zaslona | 21,5' |
| Način osvetlitve ozadja | LED-luč |
| Območje prikaza | 475,2 mm (Š) × 267,3 mm (V) |
| Razmerje stranic | 16:9 |
| Največja ločljivost | 1920×1080 |
| Barva zaslona | 16,7 milijona |
| Razmak med slikovnimi pikami | 0,2475 (V) × 0,2475 (Š) |
| Svetlost | 300 cd/㎡ |
| Kontrast slike | 1500:1 |
| Kot gledanja | 850/850/750/650 |
| Odzivni čas | 8MS |
| Frekvenca polja | 50 Hz,60 Hz,70 Hz |
| Vhod in izhod | |
| SDI vhod | 1 |
| SDI IZHOD | 1 |
| AV vhod | 22 (2×BNC) |
| AV IZHOD | 1 |
| S-VIDIO | 1 |
| VGA vhod | 1 |
| Vhod HDMI | 1 |
| Vhod YPbPr/YCbCr | 3 (3×BNC) |
| Vhod RS232 (neobvezno) | 1 |
| Zvočni vhod | 1 |
| Zvočni izhod | 1 |
| Barvni sistem | PAL / NTSC / SECAM |
| Zaslonski prikaz | |
| Jezik | kitajščina/angleščina/francoščina/nemščina/italijanščina/španščina/ |
| Napajalnik | |
| Moč | enosmerni tok 12 V,50/60 Hz |
| Pmax | 35 W–55 W |
| Moč v stanju pripravljenosti | 5W |