Vsestranska porodniška miza FD-G-2 se pogosto uporablja za porodništvo, ginekološke preglede in operacije.
Ohišje, steber in podnožje električne dostavne mize so izdelani iz nerjavečega jekla 304, ki je odporno proti koroziji in enostavno za čiščenje.
Ploščice za noge so snemljive, kar omogoča lažje pooperativno okrevanje.
Dvojni sistem upravljanja, ne le prek ročnega daljinskega upravljalnika, temveč tudi prek nožnega stikala.
Kompletna dodatna oprema, standardno z različico z oporo za noge, pedali, posodo za umazanijo s filtrom in opcijsko ginekološko pregledno lučko.
Podstavek v obliki črke U ne le prispeva k stabilnosti operacijske mize, temveč zdravniku zagotavlja tudi dovolj prostora za noge, da zmanjša utrujenost.
1.Dvojni nadzorni sistem
Ročni krmilnik in nožno stikalo opravljata sekundarni nadzor za zagotavljanje varnosti delovanja in doseganje različnih položajev.
2. Snemljiva plošča za noge
Snemljiva nožna plošča električne porodne mize olajša pooperativni počitek in zmanjšuje pooperativno bolečino
3.304 nerjaveče jeklo
Celoten pokrov ginekološke operacijske mize je izdelan iz visokokakovostnega nerjavečega jekla 304. Trpežen, enostaven za čiščenje in razkuževanje.
4. Podstavek v obliki črke U
Podstavek ginekološke porodniške mize v obliki črke U ne le poveča kontaktno površino med podstavkom in tlemi ter jo naredi bolj stabilno, temveč zagotavlja tudi dovolj prostora za noge pri delu medicinskega osebja in zmanjšuje utrujenost.
5. Vsestranski dodatki
Poleg standardnega naslona za ramena so na voljo tudi naramni trakovi, ročaji, nasloni za noge, pedala za noge, odtočna posoda in ginekološka pregledna lučka.
Pparametri:
| ModelPredmet | Električna dostavna miza FD-G-2 |
| Dolžina in širina | 1880 mm * 600 mm |
| Nadmorska višina (gor in dol) | 940 mm/ 680 mm |
| Zadnja plošča (gor in dol) | 45°10° |
| Sedežna plošča (gor in dol) | 20° 9° |
| Nožna plošča navzven | 90° |
| Napetost | 220V/110V |
| Pogostost | 50 Hz / 60 Hz |
| Baterija | Da |
| Zmogljivost moči | 1,0 kW |
| Vzmetnica | Brezšivna vzmetnica |
| Glavni material | 304 nerjaveče jeklo |
| Največja nosilnost | 200 kg |
| Garancija | 1 leto |
SstandardDodatki
| Ne. | Ime | Količine |
| 1 | Podpora za roke | 1 par |
| 2 | Ročaj | 1 par |
| 3 | Plošča za noge | 1 kos |
| 4 | Vzmetnica | 1 komplet |
| 5 | Odpadni bazen | 1 kos |
| 6 | Pritrdilna spona | 1 par |
| 7 | Kolenska bergla | 1 par |
| 8 | Pedal | 1 par |
| 9 | Ročni daljinski upravljalnik | 1 kos |
| 10 | Nožno stikalo | 1 kos |