Električna ginekološka pregledna miza FD-G-1 je izdelana iz visoko trdnih materialov in je odporna proti koroziji, kar omogoča vsakodnevno čiščenje in razkuževanje bolnišnice.
Višino površine pregledne mize, kot hrbtne plošče in plošče za noge je mogoče nastaviti z nožnim stikalom.
Dodatki so popolni, standardno pa so na voljo nasloni za ramena, naramni trakovi, zapestni trakovi, ročaji, nasloni za noge in posode za umazanijo s cedilom.
Osnova ginekološke pregledne mize ima strukturo v obliki črke U, ki zagotavlja prostor za gibanje stopal in nog za zdravnikovo vsakodnevno delo.
Ta operacijska postelja za medicinske ginekološke preglede ni primerna le za ginekološke preglede, temveč tudi za moško urologijo.
1.Brezšivna penasta vzmetnica
Vzmetnica za oblikovanje električne ginekološke pregledne mize uporablja najnovejšo tehnologijo brezšivnega penjenja, ki znatno izboljša udobje pacienta.
2.Material, odporen proti koroziji
Vsa prevleka električne ginekološke pregledne mize je izdelana iz vrhunskih materialov, ki so odporni proti koroziji, enostavni za čiščenje in razkuževanje.
3. Nožno stikalo
Opremljen z nožnim stikalom, fleksibilno nadzoruje različne gibe porodniške pregledne mize.
4.Vsestranski dodatki
Poleg standardnega naslona za ramena so na voljo tudi naramni trakovi, ročaji, nasloni za noge, pedali za noge, umivalnik za odpadke, ginekološka pregledna lučka ali zdravniški stol.
Parametri
| ModelPredmet | FD-G-1 Električna ginekološka pregledna miza |
| Dolžina in širina | 1800 mm * 550 mm |
| Nadmorska višina (gor in dol) | 950 mm / 680 mm |
| Trendelenburg / Obrnjeni Trendelenburg | 14°/ 17° |
| Zadnja plošča (gor in dol) | 60°/10° |
| Elektromotorni sistem | Jiecang |
| Napetost | 220V/110V |
| Pogostost | 50 Hz / 60 Hz |
| Zmogljivost moči | 1,0 kW |
| Baterija | Da |
| Vzmetnica | Brezšivna vzmetnica |
| Glavni material | ABS |
| Največja nosilnost | 150 kg |
| Garancija | 1 leto |
SstandardDodatki
| Ne. | Ime | Količine |
| 1 | Podpora za roke | 1 par |
| 2 | Plošča za noge | 1 komplet |
| 3 | Vzmetnica | 1 komplet |
| 4 | Ročaj | 1 par |
| 5 | Nožno stikalo | 1 komplet |