Ročna operacijska miza TY je primerna za torakalno in abdominalno kirurgijo, ORL, porodništvo in ginekologijo, urologijo in ortopedijo itd.
Okvir, steber in podstavek so iz nerjavečega jekla, enostavni za čiščenje in odporni proti koroziji.
Mehanska operacijska miza se dviga in spušča s pedalno oljno črpalko, ki deluje gladko, varno in zanesljivo. Vse ostale premike upravljajo mehanski zobniki.
Ta hidravlična operacijska miza zahteva, da se nožna plošča lahko zloži, dvigne in sname, poleg tega pa jo je mogoče enostavno nastaviti. Ima podstavek v obliki črke T.
1.Funkcija vrtenja
Ročno operacijsko mizo je mogoče vrteti za 360°, zdravniki pa lahko prilagodijo kot glede na svojo držo med operacijo, kar močno poveča operacijski prostor. (Neobvezno)
2.Hitri preklop v fleksibilni položaj
Operacijska miza zahteva 200°izboklino (upogib) na površini mize hkrati z upravljanjem ročaja, ki ga je mogoče uporabiti za nadomestitev funkcije ledvenega mostu.
3. Dvoslojna namizna plošča
Za mizno ploščo je potrebna dvoslojna kompozitna mizna plošča, nizek koeficient absorpcije rentgenskih žarkov in visokoločljivostni perspektivni učinek.
4. Material iz nerjavečega jekla
Okvir, podstavek, dvižni steber in glavna prenosna konstrukcija so izdelani iz nerjavečega jekla 304, ki ga je enostavno čistiti in drgniti, je odporno na kisline in korozijo, kar zagotavlja, da nikoli ne bo rjavelo.
5. Hidravlična in ročna nastavitev
Dvigovanje in spuščanje hidravlične operacijske mize se izvaja s pomočjo oljne črpalke s pedali, ki deluje gladko, varno in zanesljivo. Vse ostale premike upravlja mehanska zobniška glava.
Pparametri
| Modelni element | Ročna operacijska miza TY |
| Dolžina in širina | 2020 mm * 500 mm |
| Nadmorska višina (gor in dol) | 1010 mm/ 760 mm |
| Vzglavna plošča (gor in dol) | 45°/70° |
| Zadnja plošča (gor in dol) | 75°/ 15° |
| Plošča za noge (gor/dol/navzven) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Obrnjeni Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Bočni nagib (levo in desno) | 20°/ 20° |
| Elevacija ledvičnega mostu | ≥110 mm |
| Vzmetnica | Vzmetnica Memory |
| Glavni material | 304 nerjaveče jeklo |
| Največja nosilnost | 200 kg |
| Garancija | 1 leto |
Sstandardni dodatki
| Ne. | Ime | Količine |
| 1 | Zaslon za anestezijo | 1 kos |
| 2 | Podpora telesu | 1 par |
| 3 | Podpora za roke | 1 par |
| 4 | Naslonjalo za ramena | 1 par |
| 5 | Kolenska bergla | 1 par |
| 6 | Pritrdilna spona | 1 komplet |
| 7 | Vzmetnica | 1 komplet |